Blog | DŘEVOČAL

Blog

Matrace pro alergiky

Trápí Vás alergie? Proto jsme v boji proti roztočům zařadili nabídku antibakteriálních matrací.

Matrace pro seniory

Výběr matrace pro seniory se řídí specifickými pravidly, protože seniorský věk přináší změny ve fungování těla a jiné nároky na matrace. Zde je pár rad pro správný nákup.

Matrace pro děti

Každý rodič si přeje pro své dítě to nejlepší a hlavně, aby bylo zdravé. A zdraví začíná u zdravého spánku. Proto jsme připravili pár tipů pro správný výběr.

Na obláčku

Chcete spát jako na obláčku a mít krásné sny? Vyzkoušejte spaní na našich nových matracích Nikola a Natálie. Mají totiž na horní straně nový typ velmi kvalitní HR pěny.

A co je vlastně ta objemová hmotnost?

A co je vlastně ta objemová hmotnost? Pro vás, jsou to čísla uvedená nejčastěji s přeložením jako (kg/m3). Pro nás to je pečeť kvality materiálu. Říká nám to mnoho. A my se s Vámi o to podělíme.

Matrace na chatu

Jezdíte si rádi odpočinout na chatu nebo chalupu? Pryč z rušného města, od práce a všedních starostí a povinností? Na takový odpočinek ale potřebujete komfortní matraci.

Pěna PanterFoam Nautic

Není pěna jako pěna. Studená pěna PanterFoam Nautic je vyvinuta speciálně pro maximálně komfortní matrace.

Luxusní studená HR pěna PanterFoam

Pro výrobu našich matrací používáme různé typy materiálů, jedním z nich je i studená pěna PanterFoam, která přináší to nejlepší pro Váš spánek. Její vysoká hustota (50 kg/m3) zaručí nadstandardní odolnost.

Výběr polštáře

Matraci už máte koupenou, teď ještě jaký vybrat polštář? Ten s kvalitní matrací tvoří DOKONALÝ PÁR.

Anatomický polštář - nezbytný společník

Anatomické polštáře z elastické líné pěny skvěle napomáhají udržení krční páteře v anatomické poloze a poskytují tak její dokonalou podporu.

Používáme ekologické lepidlo

Ekologie je v dnešní době velký pojem. V podstatě se jedná o specifický způsob, jak vnímáme svět. A protože firmě DŘEVOČAL s.r.o. není naše planeta lhostejná, rozhodli jsme se používat ekologické lepidlo k lepení jednotlivých komponentů matrací.

Matrace Lima

Nejoblíbenější a nejprodávanější matrací z našeho velkého výběru je sedmizónová sendvičová matrace Lima, která se stala již čtyřikrát za sebou Produktem roku na nákupním serveru heureka.cz.